Apartmán Prosek - Praha 9

tel.: 773 533 085

 

Užijte si pohodlí, klid a diskrétnost.

 

Nyní je náš apartmán kompletně přestavěn a vybaven novým zařízením, najdete zde novou masivní kovovou postel, partnerskou matraci ze studené pěny, a pohovku na pohodlné posezení.

.

--------------------------------------------------------

Apartmán Prosek - to je diskrétní byt v anonymní novostavbě


Představujeme Vám - Apartmán Prosek - zcela nový byt v moderní anonymní novostavbě na Praze 9, Proseku, který je diskrétnější než jen pokoj (často i bez WC) v bytě - hotelu s recepcí.

Náš apartmán Prosek je vhodný především pro ty kterým více vyhouje absolutní soukromí, odděleného bytu, než jen pokoje sousedícího s recepcí.

Nachází se přímo u stanice metra Prosek (trasa C), nebo jednu stanici autobusem od stanice metra Vysočanská (trasa B).(Definice apartmánu je: “zařízená hotelová bytová jednotka s příslušenstvím”.)


Tak proč jezdit do centra, když u nás máte více soukromí, více klidu, vyšší komfort, lepší služby za nižší cenu a metrem jste u nás za okamžik!


Jedná se o samostatný, zcela nový, čistý, elegantně a moderně zařízený 40 m2 byt. foto zde

Byt jekompletně vybaven nábytkem, velmi prostorným sprchovým koutem pro 2 osoby, WC, vybavenou kuchyňskou linkou a rádio-CD přehrávačem.

 

K dispozici jsou pro Vás zdarma 2 teplé nápoje dle nabídky - káva (3v1), čaj, a jako dárek čokoláda.

Chlazené nápoje si lze zakoupit.

 

Ostatní potraviny a nápoje (např. víno) je možné zakoupit v blízkém nákupním středisku Billa (do 23h), popř. Norma, Penny, a Lidl, v blízkosti, nebo v nonstop otevřeném Obchodním centru Tesco Letňany. Drobnosti je možné zakoupit také na nonstop benzinové stanici Shell.

  

Parkovat je možné bezplatně kolem domu, nebo naproti na velkém parkovišti, krátkodobě také u Billy. 


Ubytování lze využít jako:

  1. -nenápadný azyl pro milence - hodinový hotel - milenecký azyl je ubytovací zařízení jako každé jiné, pouze poskytuje krátkodobější ubytování.
    Zaplatit pouze několik hodin zpravidla výjde levněji.

  2. -možnost krátkodobého ubytování, či jednorázového přenocování v Praze za bezkonkurenční cenu


Těšíme se na Vaši návštěvu!

p 31.5