Apartmán Prosek - Praha 9

tel.: 773 533 085

 

Užijte si pohodlí, klid a diskrétnost.

 

Náš apartmán vybaven obvyklým nábytkem, najdete zde pevnou solidní postel s širokou partnerskou matrací ze studené pěny, i pohovku na pohodlné posezení i jídelní stůl.

.

--------------------------------------------------------

Apartmán Prosek - to je diskrétní byt v anonymní novostavbě


Představujeme Vám - Apartmán Prosek - nový byt v moderní anonymní novostavbě na Praze 9, Proseku, který je diskrétnější než jen pokoj (často i bez WC) v bytě - nebo v hotelu s recepcí.

Náš apartmán Prosek je vhodný především pro ty, kterým více vyhouje absolutní soukromí odděleného bytu, než hotelové pokoje sousedící s recepcí.

Nachází se přímo u stanice metra Prosek (trasa C), nebo jednu stanici autobusem od stanice metra Vysočanská (trasa B).(Definice apartmánu je: “zařízená hotelová bytová jednotka s příslušenstvím”.)


Tak proč jezdit do centra, když u nás máte více soukromí, více klidu, vyšší komfort, lepší služby za nižší cenu a metrem jste u nás za okamžik!


Jedná se o samostatný, nový, čistý, elegantně a moderně zařízený 40 m2 byt. foto zde

Byt jekompletně vybaven základním nábytkem, velmi prostorným sprchovým koutem pro 2 osoby, WC, kuchyňskou linkou s nádobím.

 

K dispozici jsou pro Vás zdarma 2 teplé nápoje dle nabídky - káva (3v1), čaj.  Chlazené nápoje si lze zakoupit.

 

Ostatní potraviny a nápoje (např. víno) je možné zakoupit v blízkém nákupním středisku Billa (do 23h), popř. Norma, Penny, a Lidl, v blízkosti, nebo v nonstop otevřeném Obchodním centru Tesco Letňany. Drobnosti je možné zakoupit také na nonstop benzinové stanici Shell.

  

Parkovat je možné bezplatně kolem domu, nebo naproti na velkém parkovišti, krátkodobě také u Billy. 


Ubytování lze využít jako:

  1. -nenápadný azyl pro milence - hodinový hotel - milenecký azyl je ubytovací zařízení jako každé jiné, pouze poskytuje krátkodobější ubytování.
    Zaplatit pouze několik hodin zpravidla výjde levněji.

  2. -možnost krátkodobého ubytování, či jednorázového přenocování v Praze za bezkonkurenční cenu


Těšíme se na Vaši návštěvu!

p 31.5